Підбір зачіски онлайн

Log in


Як зробити так, щоб дитина засинала самостійно

Сон це одна з найголовніших потреб людини, а маленькій дитині - взагалі, це те, що є особливо необхідним. Тому, правильна організація дитячого сну - важливий аспект, якого повинні дотримуватись усі батьки. Багато дорослих задаються питанням, як зробити так, щоб дитина засинала самостійно? То ж давайте разом знайдемо відповіді.


Організм живої істоти створений таким чином, що за періодом активності - з`являється необхідність у відпочінку. Тому бажання лягти спати є цілком логічним, але це тільки для дорослих. Діти ж все розуміють інакше.
Замість того, щоб після складного, сповненого подіями дня, вкластись у ліжечко - дитина починає балуватися, вередувати, що зовсім не сприяє засинанню. Якщо дитина так себе поводить - це зовсім не говорить про те, що вона балувана ні, так себе поводить більшість дітлахів. Дуже рідко можна почуті від матусі, що ії маля саме виявляє бажання лягти спати. Однак скарги на те, що дитина як тільки час спати - починає хотіти їсти, пити, до вбиральні або ще щось - дуже поширені серед батьків.
Потрібно спочатку виявити - від чого так відбувається.

Протягом всього дня дитина грається і знаходиться в центрі уваги, біля неї батьки, або бабуся з дідусем, вони бавляться з дитиною, займаються виключно нею. А потім приходить час сну, навкруги тиша і вже ніхто не хочу погратись в канячку, або побуцати м`яча. Дитині сумно, їй хочеться жвавості, іграшок, тому вона і біга до батьків з надуманими потребами. В таких випадках за декілька годин до сну, треба починати гратися тихими іграми, читати книжки.


Дуже важливим для кожної дитини є ритуал перед відходженням до сну, що повинен повторюватись кожного дня в один й той самий час. Дитина повинна знати, що зараз вона збире іграшки, вмиється, переодягнеться в піжаму і ляже в ліжко. У ліжечку маля послухає мамину казку, або колискову, побажання спокійного сну. Щоденне повторення таких правил привчить дитину засинати вчасно та швидко.


Маленьку дитину може лякати темнота, або чудовиська, яких вона сама собі вигадала. Увімкніть дитині нічник, поясніть, що ви поруч з нею, дайте як захисника улюблену іграшку.
Щоб навчити дитину засинати самостійно - потрібні терпіння та турбота. Багато залежить від укладу родини та від особливостей самої дитини. Будьте терплячі та послідовні і засинання перетвориться на приємний ритуал.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px