Підбір зачіски онлайн

Log in


Швидка стильна зачіска

Це тільки раніше треба було морочити собі голову та витрачати купу зайвого часу на укладання волосся, щоб отримати складну зачіску. Ці часи пройшли, а в моді тепер прості образи, які не менш елегантні та не менш запам'ятовуються. Можна витратити лише десять хвилин і отримати стильну зачіску, яка підійде як для роботи, так і для вечірки. Отже, пробуємо зробити!

Пучок. Вимити волосся та висушити феном, відокремити на маківці верхні пасма та начесати їх. Пасма навколо обличчя потрібно завити щипцями. Потім необхідно зібрати усе волосся в простий пучок, обмотати кінці навколо резинки (краще взяти широку резинку) і отриманий хвіст потрібно заколоти шпильками. Романтичний образ готовий.

Плетіння. Вимите волосся потрібно укласти на прямий проділ. З лівої скроні необхідно відокремити пасмо та на праву сторону треба заплести косу. Також плетемо косу і з правої скроні на ліву сторону. Кінці кіс разом з волоссям яке залишилось потрібно поділити на дві рівні частини та скрутити в джгут. Його потрібно уложити на потилиці по колу. А ось зафіксувати краще за допомоги шпильок. Закріпити зачіску можна за допомоги спрея або лака. Ця зачіска підійде для ділової зустрічі.

Хвилі. Усе волосся необхідно поділити на рівні пасма та кожне з них завити щипцями в одному напрямку. Щоб кучері вийшли більш пружними, не потрібно їх відразу ж відпускати, краще зафіксувати «крабиками» у накрученому стані до моменту охолодження. Потім волосся потрібно злегка розчесати в одному напрямку, так вийде одна суцільна хвиля, яка буде об’ємна. Гнучкість та пружність локонам допоможе зберегти тонкий шар лаку. Цей образ вельми романтичний.
Ось так, простими рухами ви зможете отримати модні та стильні зачіски.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Banner 468 x 60 px