Log in
A+ A A-


Вправи для схуднення ніг

Не зважаючи на те, яка на дворі пора року, жінка завжди прагне виглядати найкращим чином. Не останнє місце в її образі та привабливості займають форми і фігура, а чи не найбільшу увагу чоловіків приволікають жіночі ніжки. Тому, якщо ви вирішили взятись за формування свого тіла за допомогою фізичних вправ, то не треба забувати про вправи для схуднення ніг. Якими вони бувають та яких правил при їх виконанні слід дотримуватись – про це далі.

Вправи для схуднення ніг Вправи для схуднення ніг

Запорука успіху – ретельна підготовка

Комусь стрункі підтягнуті ніжки дані від природи, а комусь потрібно прикладати немало зусиль, щоб досягти потрібного результату. Крім терпіння та наполегливості, жінкам з повними ікрами та стегнами слід попередньо ознайомитись з основними правилами, які підвищать ефективність фізичних навантажень. Отже, що потрібно знати і до чого бути готовими, перш ніж розпочати виконувати вправи для схуднення ніг:

1. Виключити у себе наявність явищ, які є протипоказаннями для інтенсивних вправ:

 • варикозне розширення вен;
 • хвороби серця;
 • цукровий діабет;
 • інфекційні захворювання;
 • онкологічні захворювання;
 • кровотечі, синці та набряки.

2. Необхідно націлитись на комплексний підхід у вирішенні проблеми – виконувати вправи для всіх м’язів та слідкувати за правильним харчуванням;

3. Будьте готові, що ви досить тривали час не будете бачити наочних результатів вашої роботи – наберіться терпіння та не полишайте тренувань;

4. Не варто орієнтуватись на ті вправи для схуднення ніг, які були ефективними для подруг, знайомих – з допомогою професіоналів сформуйте свій індивідуальний комплекс вправ;

5. Кожне тренування повинно починатись з розминки та включати чергування аеробних, силових та статичних вправ;

6. Правильно обрати вправи у відповідності до проблемних зон;

7. Вживати достатню кількість рідини під час та після тренування.

Це основний перелік принципів, яких слід дотримуватись для досягнення максимальної ефективності занять, і які дозволяють одразу морально підготуватись до майбутньої роботи над власним тілом.

Вправи для схуднення ніг

Вправи для ніг – це загальна назва для великої кількості вправ, дія яких спрямована на різні ділянки – ікри, стегна, внутрішню/ завнішню сторону стегна і т.п. І якщо ви вважаєте, що зможете обмежитись лише махами ногами чи стрибками на скакалці, то ви глибоко помиляєтесь – кожна група м’язів потребує окремих вправ. Загалом, серед найвідоміших та простих вправ для позбавлення ніг надлишкових жирових відкладень, слід зазначити:

 • ходьбу;
 • пробіжки;
 • стрибки на скакалці;
 • махи ногами;
 • присідання.

Крім них, є й інші, менш відомі для тих, хто не займається спортом, та від цього не менш ефективні у боротьбі за стрункі ніжки:

«Пліє». Початкове положення – ноги на ширині плеч, стопи розвернені у сторони, коліна розведені. З такого положення необхідно повільно виконувати присідання з невеликою затримкою у напівприсяді. Цю вправу також можна виконувати, опираючись на стілець.

«Сумо». Ще один вид присідань – ноги на ширині плеч, стопи слід максимально розвернути у сторони, руки на стегнах, а спину тримати рівно. Такі присідання дають відчутний ефект на стегна.

Випади вперед. Теж досить розповсюджена вправа, спрямована на роботу над м’язами стегон. Під час її виконання слід звернути увагу на те, що при випаді коліно повинно бути перпендикулярно до підлоги і не виступати за пальці ніг.

«На ціпочках» – вправа для вдосконалення ікор. Стоячи на одній нозі (друга зігнута в коліні та піднята перед себе) потрібно повільно із зусиллями підійматись на ціпочки та опускатись.

Вправа для моделювання колін – необхідно під прямим кутом впертись ногою у стіну та повільно згинати/ розгинати ногу в коліні.

Махи лежачи. Розташувавшись на боку, обидві ноги прямі, а голова опирається на руку, зігнуту у лікті, виконуємо повільні підйоми «верхньої» ноги з гарною амплітудою.

Це перелік досить незначної кількості вправ для схуднення ніг, які можна виконувати, як вдома, так і у залі. Серед всього різноманіття кожна жінка зможе підібрати собі вправи до смаку, які будуть їй під силу та дадуть найкращий результат.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: