Log in
A+ A A-


Як швидко схуднути в ногах?

Кожна жінка мріє про гарні і стрункі ноги без зайвих сантиметрів. Але у силу спадкової схильності, недостатньої рухливості чи неправильного харчування у багатьох із нас ніжки далекі від ідеалу. Тому багато жінок задаються питанням, як швидко схуднути в ногах?

Ця задача не є простою і потребує комплексного підходу. На щастя, дієтологами та фітнес-тренерами розроблено багато програм для схуднення в ногах. Проаналізувавши багато із них, я систематизувала їх в декілька простих правил, які допоможуть схуднути в ногах уже за 30 днів. Взагалі, втрата жиру в ногах окрім покращення вигляду, ще й покращить ваше здоров’я. Бо, як відомо, зайвий жир, погано впливає на метаболізм, серцево-судинну систему і т.п.

Правило 1
Їжте здорову, низькокалорійну їжу. Наше тіло потребує калорії, але, якщо їх споживати більше ніж їх витрачає організм у процесі життєдіяльності, то вони відкладуться у жирових тканинах. Скоротіть вживання жирних продуктів і солодощів. Старайтеся їсти свіжі, здорові продукти такі, як овочі, фрукти, цільні зерна, пісні білки (м’ясо птахів). При вживанні їжі майте міру – уменшіть порції. Записуйте чого і скільки ви з’їли на протязі дня, зробіть аналіз, підрахуйте калорії і, при необхідності, відкоригуйте свій раціон.

Правило 2
Виконуйте серцево-судинні вправи від 30 до 60 хвилин на день п’ять днів на тиждень протягом 30 днів. Біг, катання на велосипеді, роликових ковзанах допоможуть спалити зайві калорії, що потрапили в організм з їжею. Як альтернатива, підійде бігова доріжка, велотренажер. Коли і це не доступно, виконуйте вправу велосипед – лягайте на підлогу і крутіть ногами в повітрі уявні педалі.

Правило 3
Виконуйте присідання 2-3 рази на тиждень протягом місяця. Присідання – дуже хороша вправа для стегон. З кожним разом збільшуйте кількість присідань. З часом можна збільшити навантаження, тримаючи в руках гантелі.

Правило 4
Виконуйте випади 2-3 рази на тиждень протягом місяця. Випади разом із присіданням допоможуть у боротьбі із жиром на стегнах та сідницях і допоможуть вам за 30 днів схуднути в ногах. Чергуйте присідання і випади – одного дня присідайте, наступного дня виконуйте випади.

Правило 5
На протязі місяця не користуйтеся ліфтами чи ескалаторами. Ходьба по сходах прекрасно спалює жир і тонізує м’язи ніг. Крім цього, тренується серцево-судинна система. Тож виробіть собі звичку ходити сходами.

Дотримуючись цих простих п’яти правил, можна швидко схуднути в ногах і виглядати приголомшливо, на заздріть подругам. А чоловіки будуть проводити вас поглядом і дарувати компліменти.

Також можете почитати про вправи для схуднення ніг або перегляньте відео, де показано вправи для схуднення ніг:

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: