Log in
A+ A A-


Як за допомогою ножиць та пінцету зробити порвані джинси

Якщо добре «покопатись» у шафі з одягом, то з великою імовірністю можна натрапити на речі, які ви давно не вдягали. Можливо, вони вийшли з моди, а може, просто набридли. Далі мова піде про джинси. Багато кому спадало на думку зробити порвані джинси. Адже це модно і дасть штанам друге життя. Ознайомтесь із простим та ефективним способом, як зробити дірки на джинсах.

Для початку треба визначити, де будуть розташовуватись дірки на джинсах і якої вони будуть форми. Для прикладу зробимо дірку у формі ромба. На визначених місцях робимо розмітку простим олівцем. Розмітка являє собою паралельні лінії поперек штанини. Відстань між лініями від 1,5 до 2 сантиметрів.

Далі, складаємо штанину удвоє по лінії, що проходить по центру ромба. Беремо ножиці і робимо надрізи по розмічених лініях.

Після цього, беремо пінцет і витягуємо перпендикулярні до смужок нитки. Тим же пінцетом обробляємо краї (див. відео нижче на сторінці).

Таким нехитрим способом можна зробити порвані джинси. Ще джинси можна обрізати і зробити дірки на шортах. Проявляйте фантазію і будьте неповторними. Успіхів вам!

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: