Log in
A+ A A-


Як схуднути в бедрах

Немає жодного сумніву, що першочергове значення для людини має її внутрішня краса. Проте це не виключає необхідності слідкувати за своєю зовнішністю, особливо, коли ти жінка Багатьом представницям прекрасної статі доводиться йти на чималі жертви, щоб позбутися зайвої ваги та здобути ідеальні форми. З наближенням теплої пори року та пляжного сезону тема схуднення непокоїть практично кожну жінку. А найчастіше перед ними постає питання: «Як схуднути в бедрах?» ‒ там, де за зиму встигає відкластись немало зайвого жиру. Через те, що зона бедер нерідко стає проблемною для жінок, існує чимало способів боротьби з зайвими сантиметрами в цій області, які ми і розглянемо далі.

 

Здорове і правильне харчування

«Проблемність» зони бедер полягає у тому, що це одне з найбільш характерних місць жіночого тіла, де накопичуються жирові відкладення. Така особливість пов’язана з репродуктивною функцією жінки та здатністю виношувати дитину. Певна кількість жиру повинна бути в організмі, а от його надлишок псує жіночі форми та може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям. Жири поступають в організм з їжею, і якщо дотримуватись простих правил здорового харчування, то можна уникнути появи зайвих сантиметрів і думок про те, як схуднути в бедрах. Ось головні з них:

 • Зменшити кількість споживання продуктів, які містять жири, до 30-50 г на день;
 • Раціонально організовувати свій раціон: вуглеводні продукти (каші, мюслі і т.п.) споживати зранку, жирні ‒ в обідній час, білкові ‒ на вечерю;
 • Не пропускати сніданок та відмовитись від пізньої вечері;
 • Їжу слід приймати невеликими порціями 5-6 раз на день;
 • Присутність в раціоні вівсяної каші, обезжиреного молока та сиру, відварених курячих яєць та несолодких фруктів не тільки не додасть зайвої ваги, а ще й покращить травлення;
 • Від солодощів, хлібобулочних виробів та виробів з переробленого м’яса (ковбас, м’ясних напівфабрикатів та т.п.) потрібно повністю відмовитись;
 • В проміжках між основними прийомами їжі надати перевагу свіжій зелені та фруктам;
 • Пити якомога більше чистої негазованої води.

Фізичні навантаження та вправи

В даному напрямку роботи слід чітко розуміти та пам’ятати, яку саме мету ви переслідуєте – не просто скинути зайві кілограми чи наростити м’язи, а позбутися зайвих сантиметрів в бедрах. Для цього вам не знадобляться ані важкі гирі, ані спеціальні тренажери, а лише рівна поверхня, м’який килимок, зручний одяг та, звичайно ж, бажання працювати на собою.

Займатися вдосконаленням власних форм можна у спеціалізованому спортивному залі, де професійний інструктор підкаже, як схуднути в бедрах правильно та швидко, або в домашніх умовах. Найкращий час для занять – вечір. Більшість з необхідних в даному випадку вправ є досить простими, і направлені на компенсацію гіподинамії, тобто обмеженої рухової активності м’язів проблемної зони. Ось декілька найбільш ефективних та перевірених вправ, до яких слід приступати після аеробного розігріву м’язів:

 •  Присідання. Їх слід виконувати що через день, починаючи з 30 і поступово збільшуючи кількість присідань. Ноги на ширині плечей, стопи не відривати при виконанні вправи. Для того, щоб досягти лише схуднення в бедрах, та уникнути небажаного нарощення м’язів, слід відмовитись від додаткових обтяжень при виконанні вправ.
 •  Випади. З положення стоячи почергово кожною ногою роблять випади вперед. Руки знаходяться вздовж тулуба, не опираються на зігнуте коліно. Спина рівна, а у м’язах має бути відчутне напруження. Достатньо буде виконати по 20 випадів на кожну ногу за два підходи.
 •  Вправа «Велосипед». Лежачи на спині, ноги злегка зігнуті в колінах піднімають перпендикулярно підлозі. В такому положенні виконують рухи, схожі на крутіння педалей велосипеду. Слід звернути увагу на свої відчуття, щоб більше навантаження припадало саме на бедра, а не на прес.

Головний секрет ефективного і тривалого результату боротьби з жировими відкладеннями на бедрах – комплексний підхід. Тобто, не достатньо просто дотримуватись обраної дієти чи виконувати певні вправи. Потрібно регулярно і систематично слідкувати одночасно і за харчуванням, і за виконанням фізичних вправ. Також не зайвими будуть періодичні проходження процедур професійного масажу та обгортування.

Перегляньте відео, в якому показано самі ефективні вправи для схуднення в бедрах:

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: