Log in
A+ A A-


Як наносити макіяж: види, правила та помилки

Природня краса, без сумніву, є найбільшим скарбом кожної жінки. Кожна представниця прекрасної статі має у своєму арсеналі особливу «зброю» ? виразні очі, спокусливі губи, жіночні і ніжні риси обличчя. Проте, навіть такі безцінні дари жінка здатна власноруч приховати (якщо взагалі не зіпсувати) невдалим макіяжем. Далеко не кожна дівчина, ба навіть жінка, знає як наносити макіяж правильно, так, щоб він виглядав ненав’язливо та підкреслював жіночу привабливість. Тому далі ми поговоримо про різноманітні види макіяжу, базові правила та основні помилки при його нанесенні.

Види макіяжу

Макіяж - це мистецтво. Мистецтво підкреслити свої переваги, приховати недоліки чи доповнити стильний образ. Приводів для того, щоб скористатись декоративною косметикою існує багато, але ті, хто хоча би щось знає про те, як наносити макіяж, розуміють, що він завжди має відповідати не тільки індивідуальним особливостям жінки, але й місцю та події. Саме тому існує така велика кількість видів макіяжу в залежності від призначення, особливостей виконання та стилю:

  • денний - відрізняється легкістю, стриманістю і перевагою природніх відтінків;
  • вечірній - більш яскравий макіяж, який потребує насичених кольорів та чітких ліній;
  • зимовий - передбачає використання матових та приглушених тонів, а також захист шкіри від морозів;
  • літній - максимально легкий з яскравими кольорами та одним акцентом (на очах або губах);
  • класичний - відповідає колірному стилю образу жінки;
  • авангардний - побудований на зміні форми або колірної гамми образу;
  • подіумний - виразний та яскравий макіяж для конкурсів, шоу та модних показів;
  • макіяж-ліфтинг - метою якого є ефективне маскування вікових недоліків шкіри.

Також виділяють більш умовні види, наприклад, весільний макіяж, спортивний, романтичний, або тематичні - готичний, східний, грецький та т.п. Але, крім того, що необхідно дотримуватись відповідної стилістики виду, не слід забувати й про основні правила, як наносити макіяж правильно.

Базові правила ідеального макіяжу

1. Наносити косметику потрібно тільки на добре очищену шкіру обличчя. За станом шкіри потрібно слідкувати постійно - проходити процедури пілінгу, зволожувати шкіру, робити масажі та т.і. Навіть значний шар косметики не здатен приховати недоглянуту шкіру.

2. Гідний макіяж можна зробити тільки за допомогою якісної косметики, в ідеалі - косметики з професійних серій. Таким чином ви застрахуєте себе від алергічних реакцій та інших негативних наслідків, а також можете бути впевнені, що тіні не «посипляться», туш не буде утворювати грудочки, а тональний крем не потече.

3. Наносити макіяж потрібно при гарному освітленні та перед чистим дзеркалом. При цьому, денний макіяж краще наносити при природньому освітленні, а вечірній ? при штучному.

4. Вибираючи вид та стиль макіяжу, ознайомтесь із технікою нанесення та з його відповідністю вашому колірному типу, формі обличчя, приводу.

5. При нанесенні макіяжу дотримуйтесь наступної послідовності:

· очищення шкіри;

· зволоження обличчя;

· нанесення бази;

· нанесення тонального крему;

· нанесення пудри та рум’ян;

· макіяж очей ? підводка, тіні, туш;

· макіяж губ.

Найпоширеніші помилки при нанесенні макіяжу:

1. Використання тонального крему невідповідного відтінку;

2. Нанесення косметики на суху полущену шкіру;

3. Дуже тонкі або занадто промальовані брови;

4. Використання надмірної кількості різноманітних кольорів в макіяжі;

5. Надмірна кількість туші на віях (як і тонального крему, пудри, рум’ян на обличчі);

6. Сильний контраст кольорів помади та контуру для губ.

Безперечно, існують ще й іншу більш дрібні деталі в «премудростях» ідеального макіяжу, але охопити їх всі одразу неможливо. Головне, що повинна знати кожна жінка - вона варта найкращого, так само як і її шкіра. Регулярний догляд за власним обличчям ніколи не буде марним, і можливо, вам ніколи і не знадобиться приховувати дрібні недоліки за допомогою макіяжу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

 


Детальніше в цій категорії: « Нарощення волосся Нарощування вій »