Log in
A+ A A-


Нарощування вій

Сучасна індустрія краси пропонує безліч варіантів щодо того, як удосконалити себе. Всього за кілька годин косметологи можуть змінити людину так, що її важко буде впізнати навіть найкращим друзям. Особливе місце серед б`юті-процедур займає нарощування вій. Адже відкритий, глибокий погляд робить обличчя виразнішим, придає образу особливого шарму і ніжності.

 

Технологія нарощування вій

Нарощування вій – це косметологічна процедура, під час якої відбувається подовження та збільшення об’єму натуральних, шляхом фіксації штучних прототипів на повіці або вії. Ці технології називають «японською» або «голлівудською» технікою нарощування і на відміну від накладних вій, її результат більш довготривалий і виглядає натурально, без присмаку штучності. Виробники таких вій класифікують їх як «Silk» (шовк) і «Mink» (норка) через їх товщину, яка дорівнює діаметру волосинки з хутра норки, соболя або ниточки шовку. Вони можуть мати різний колір, довжину, товщину, вигин.

Суть нарощування полягає в тому, що до кожної натуральної вії клеять одну штучну, поєднуючи дві третіх довжини, щоб зробити живу вію більш об’ємною і довгою (за іншою технікою до повіки фіксують кілька вій - пучок). Штучна вія не відклеюється, а випадає разом з натуральною в процесі природної регенерації. В середньому ефект від процедури зберігається 1-4 тижні в залежності від техніки.

Професіональний косметолог розпочне роботу з бесіди. Він повинен з’ясувати, який результат очікує клієнт, чи підійде йому бажаний тип вій (зважаючи на фізіологію, особливості будови, форми обличчя) і вибере оптимальний варіант. Спеціаліст повинен обезжирити і очистити дерму (очі будуть закриті). На нижню повіку кладуть гелеві подушечки, щоб захистити її вії і шкіру.

Вії фіксують спеціальним клеєм по черзі на кожному оці, щоб досягнути рівномірності і оптимально поєднати різну довжину. Потім косметолог розчісує вії, наносить на них засіб-фіксатор. Якщо результат не сподобається, його можна корегувати. в середньому процедура триває 2-2,5 год.

Переваги та недоліки процедури

Незважаючи на популярність нарощування вій, перед походом до косметолога потрібно з`ясувати для себе позитивні та негативні аспекти.

Переваги

 1. Натуральний вигляд, підкреслюють виразність очей.
 2. Не потрібно користуватись тушшю, об’єм чудово зберігається..
 3. За ними неважко доглядати.
 4. Процедура не болюча і безпечна для очей.
 5. Нарощені вії не бояться води.

Недоліки

 1. Потребують особливого ставлення: не можна терти очі, смикати вії, використовувати масла для вій.
 2. Якщо дівчина користується контактними лінзами, вії прослужать менший термін, адже це зайвий подразник: щодня лінзи потрібно одягати і знімати.
 3. Якщо шкіра схильна до жирності її обов’язково потрібно очищати лосьйоном чи тоніком, щоб подовжити життя віям.
 4. Не можна користуватись жирним кремом, маслами для вій.
 5. Існує ймовірність алергічної реакції на смолу в складі клею для фіксації вій.
 6. З часом свої вії стануть більш тонкими під вагою нарощених. Тому повторяти процедуру безперервно не можна. Через кожні 4-5 нарощувань рекомендують робити 3-місячну перерву для відновлення рідних вій (втирати в них регенеруючі масла, наприклад, касторове). Хоча деякі спеціалісти впевнені у тому, що нарощені вії абсолютно безпечні і їх можна використовувати безперервно.

Техніки та види нарощування

Японська техніка

Штучні вії клеять на натуральні таким чином, щоб співпадало дві третіх їх довжини. Вони випадають разом із натуральними.

Голлівудська техніка

Додаткові вії клеять пучками по кілька штук, на кінцях вони з’єднані вузликом. Фіксують їх на шкірі верхньої повіки спеціальним клеєм. Виглядають менш реалістично і тримаються, як правило, не більше тижня. Якщо випаде один пучок, потрібно відразу ж робити корекцію, адже зміни будуть дуже помітні. Проте це чудовий варіант зміни образу для вечірки, святкової події.

Види нарощування вій

Назва техніки

Суть процесу

Класичне нарощування

заповнюють біля 95% натуральних вій

Нарощування в два ряди (подвійний об’єм)

до кожної натуральної вії кріплять дві штучні

Неповне нарощування

штучні фіксують через одну натуральну (50-70%)

«Ефект лисички» або «погляд кішки»

починаючи від внутрішнього кутика ока, клеять найкоротші вії і поступово збільшують їх довжину

«Ефект білки»

на відстані дві третіх від зовнішнього кутика ока фіксують кілька довгих вій, решта – більш короткі

Ляльковий ефект (3d нарощування)

фіксують довгі вії в кілька рядів

Розріджений ефект

почергово клеять вії різної довжини і товщини, чим досягають створення об’єму

Мультиколірне нарощування

використовують вії різних кольорів

   

Правильний догляд

Першу добу потрібно бути дуже уважними до вій: не терти очі, спати не на животі, щоб уві сні не пошкодити нові вії, не мочити їх. Після адаптаційного періоду можна приймати душ, відвідувати сауну, загоряти. Знімати косметику можна лише тими засобами, які не містять масел, вмиватись засобами, що піняться теж не рекомендують. Звичайно, не бажано зайвий раз травмувати штучні вії: терти очі, смикати, торкатись їх.

Нарощування вій – абсолютно безпечна і доступна б`юті-процедура, яка вигідно підкреслить природну красу і витонченість жінки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: