Log in
A+ A A-


Як пити воду, щоб схуднути

Всі чули про те, що дуже корисно пити 1,5-2 літри води на добу. Але чи дотримуємося ми даної рекомендації. Більшість людей недооцінює важливість води для обмінних процесів у організмі. Давайте розберемось, як пити воду, щоб схуднути.

Як пити воду Як пити воду

Знати і робити – це різні речі. Так само з прийомом води. Треба цілеспрямовано почати вживати воду, поступово наближуючись до потрібної кількості. Згодом це перейде у звичку. І для того, щоб напоїти свій організм чудодійною рідиною, вам не прийдеться прикладати особливих зусиль.

Багато хто з вас скаже: «Я п’ю багато води. Вранці кружка чаю, через годину кава. На обід – перша страва, компот, потім знову чай». Все це рідина. А для схуднення і взагалі, для здоров’я необхідно пити чисту негазовану воду. Оптимальна кількість води для схуднення 30 мл на 1 кілограм ваги. Якщо ваша вага становить 70 кг, то вам необхідно пити на день 2100 мл. Якщо ви важите 50 кілограмів, то ваша норма 1,5 л. води на добу. Ще раз наголошую – це норма чистої води, яку необхідно випити на протязі дня. Чай, кава, компот, узвар, солодка вода – не враховуються!

Як же привчити себе випивати таку кількість води? Рекомендую починати із одного стакана чистої води за 30 хв. до кожного приймання їжі. Поступово збільшуйте кількість випитої води до 1,5-2 стаканів. Спочатку буде незвично, але згодом ви звикнете до такого режиму прийому води і відчуєте результат.

Так, як обмін речовин більш інтенсивний у першій половині дня, то і основну кількість води необхідно випивати саме в цей період. Не треба на вечір надолужувати недопиту кількість води. Це може призвести до набряків. По тій же причині не рекомендується перед сном пити чай, каву чи будь-яку іншу рідину.

Дуже важливо не вживати воду під час прийому їжі і зразу після їди. Таким чином ви розбавляєте шлунковий сік, їжа травиться не повноцінно, виникають процеси бродіння, гниття, з’являється важкість у шлунку та інші неприємні відчуття.

Я сподіваюся, що стаття «Як пити воду, щоб схуднути» спонукає вас до дій і ви розпочнете свій шлях до схуднення і здорового способу життя. Рекомендую добавити статтю в закладки і час від часу перечитувати її. Це буде підтримувати вас у прагненні бути красивою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: