Log in
A+ A A-


Як їсти сало, щоб воно приносило користь

Біленьке, з м’ясними прожилочками сальце, зелена цибулька чи часничок, та шматочок чорненького хлібця….. Смакота! Що може бути краще!

Сало Сало

Та, незважаючи на це, тепер, можна почути, що цей продукт може зашкодити здоров’ю, а для фігури, взагалі – це небачена загроза.

Вся справа в тому, що ми не вміємо їсти сало правильно! А що тут вміти? Бери собі та й їж!

Виявляється все не так просто. Сало – унікальний продукт, який не лише не шкодить ні фігурі ні здоров’ю, а ще й може принести багато користі організму. Треба лише знати всі секрети споживання цього універсального жиру тваринного походження, бо лише використовуючи їх, ви зможете насолоджуватися традиційною українською стравою, без шкоди для себе.

Що корисного нам може дати сало

Перш ніж ми розкриємо вам секрети споживання свинячого сала, розберемося, яку користь нам може принести цей продукт

Цілющою силою сало наділяють вітаміни та мінерали, що входять до його складу. А саме:

Вітаміни А та Є – в народі називають «вітамінами красоти», адже вони відповідають за стан нігтів та волосся, впливають на колір шкіри обличчя;

Селен – мікроелемент, що знешкоджує онкозахворювання, які виявляють на ранніх стадіях. Селен, а іншими словами «чоловічий мікроелемент», позитивно впливає на потенцію

Архідонова кислота – покращує не лише роботу серця, а і багатьох внутрішніх органів. Крім того, цей мікроелемент підвищує імунітет та бореться з запальними процесам и в організмі. Слід додати, що в продуктах рослинного походження арахідонова кислота, взагалі, відсутня. Тож, якщо ви хочете уникнути проблем із здоров’ям, слід поповнювати запаси цієї кислоти, саме, вживаючи в їжу сало.

Сало, не лише допомагає втамувати голод, воно – зцілює. Свинячий жир позитивно впливає на печінку, допомагаючи виводити з організму важкі метали. При зубному болі чи маститі, захворюваннях легенів чи суглобів, сало – перший помічник!

Людям, які намагаються схуднути, теж слід пам’ятати про цей універсальний продукт. Завдяки своїй калорійності, сало допоможе швидко насититися. Лише 20 грам – допоможуть відчувати себе бадьорими та енергійними. А споживання невеличкого шматочка сала зранку, запустить механізми травневої системи, та допоможе очистити організм.

Для любителів сала, в якості закуски, під час святкового застілля, ще один приємний момент – цей продукт врятує вас від швидкого оп’яніння. Адже, жири, потрапляючи в шлунок, зашкоджують швидкому всмоктуванню алкоголю.

Секрети споживання сала

Саме час, відкрити вам секрети споживання цього продукту, щоб він приносив лише користь вашому організму.

В чому ж користь сала? Правильно – в помірному споживанні! Саме надмірне вживання сала, найбільше шкодить організму. Як тільки ви навчитеся регулювати свої порції, одразу, помітите позитивний вплив цього, надзвичайно корисного, продукту.

Скільки ж треба їсти сала на день? Достатньо – 20 грамів цього продукту, щоб організм отримав добову порцію необхідних жирів. Дорослій людині, достатньо 100 грамів на тиждень, щоб повністю задовольнити свої потреби. Отже, якщо ви навчитеся контролювати кількість вжитого сала, будьте впевнені – ви одразу відчуєте позитивний вплив цього продукту на ваш організм.

Запам’ятайте, найкорисніше – солене сало! Саме йому треба віддавати перевагу, намагаючись споживати якомога менше копченого, маринованого чи жареного продукту.

Найкращий час для споживання сала – ранок. Сало на сніданок – це дві користі за один раз! По-перше – це енергетичний еліксир, який додасть сили та бадьорості, по-друге – це очищення організму, за рахунок відходження з організму жовчі, що накопилася за ніч.

Сало добре вживати з хлібом, овочами та крупами. Одначе, не слід занадто часто ласувати салом, не слід робити це кожного дня. І пам’ятайте про порції, не більше 20 грамів за один раз!

Найголовніше – всіма корисними якостями може бути наділене, лише натуральне сало. Екологічно чистий продукт, без гормональних добавок, токсинів та пестицидів допоможе оздоровити ваш організм.

Як бачите, нічого складного! Достатньо лише купити екологічно чисте сало, розрахувати правильно порцію і насолоджуватися цим продуктом, приносячи лише користь для свого організму. Смачного!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: