Log in
A+ A A-


Поради щодо вибору спортивного взуття

Вибір спортивного взуття, того, яке підходить саме вам, є значним першим кроком в будь-який фітнес-центр. Взуття буде не тільки захищати ваші ноги і пом'якшувати навантаження на коліна й щиколотки, також воно може допомогти вам отримати максимальну ефективність від ваших тренувань. На відміну від деяких інших видів взуття, спортивне взуття не вимагає розноски і ви повинні відчувати себе в ньому комфортно відразу. Пошук достатньою мірою підходящої пари може зайняти деякий час і багато зусиль, але ви зможете оцінити свої зусилля, коли одягнете взуття і підете в тренажерний зал.


Слід враховувати наступні поради при пошуку нового спортивного взуття:

1) Взуття для кожного виду спорту. Треба підбирати правильне взуття для діяльності, якою ви займаєтеся. Так, взуття для ходьби по біговій доріжці в тренажерному залі відрізняється від типу взуття, в якому ви можете бігати по вулиці або грати у футбол. Якщо ви збираєтеся застосовувати ваше взуття для певної мети, консультант по продажам допоможе вам підібрати потрібну модель.

2) Погляньте на ваші ноги. Одним з найважливіших аспектів вибору нової пари спортивного взуття - це підібрати його під вашу ногу. Мало знати розміри. Є й інші важливі фактори, які слід брати до уваги, в тому числі й підйом ноги. Необхідно знати, чи маєте ви звичайний або високий підйом, або плоскостопість - це є ключовим елементом у виборі спортивного взуття, яке має дати вашим ногам необхідну кількість підтримки.

І ще одна порада:

Не намагайтесь заощадити - але й не переплачуєте. Взуття для ходьби і бігу хорошої якості оцінюється на сьогодні досить чесно - дорожче взуття прослужить довше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: