Log in
A+ A A-


Правильне зберігання овочів

Овочі дуже багаті цінними для нашого організму поживними речовинами.
Дві-три порції овочів на день, що рекомендуються для дієтичного харчування - це чудовий профілактичний засіб проти утворення різноманітних пухлин.

Зберігання овочів Зберігання овочів

Свіжий солодкий перець потрібно зберігати в холодильнику в спеціальному відділенні для овочів не більше 3-5 днів. Чим меньше лежить овоч, тим більше в ньому залишається вітамінів.

Шампіньони можна тримати в холодильнику не більше трьох днів. Попередньо потрібно загорнути гриби в пергаментний папір або тримати їх у відкритому паперовому пакеті.

Білу очищену спаржу потрібно загорнути у вологий рушник. В такому вигляді спаржу можна тримати на нижній полиці холодильника не більше 2-3 днів.

Картоплю і цибулю в холодильнику не зберігають. Для них більше підходить прохолодне, сухе і темне місце. Зберігати їх варто не більше місяця.

Очистіть салат і шпинат, вимийте їх і обсушіть, щоб не залишалося води. Потім покладіть їх в поліетиленовий пакет, зберігайте 2-3 дні.

Деякі овочі не можна зберігати разом, наприклад ріпчаста цибуля виділяє гази, які викликають загнивання картоплі. Моркву не можна зберігати поруч з яблуками і грушами, так як в результаті фрукти почнуть гірчити.

Зелене листя моркви чи інших кореневищних овочів потрібно зрізати перед тим, як покласти овочі на зберігання. Завдяки цьому овочі довше зберігатимуть свою свіжість.

Цвітну капусту не варто варити в алюмінієвих або залізних кастрюлях. В результаті варки в алюмінієвій кастрюлі капуста стане жовтою, а в залізній - коричневою або навіть синьо-зеленою.

Завжди використовуйте в їжу лише свіжі овочі. Крім того, в магазинах також купуйте тільки свіжі овочі. Оскільки в результаті тривалого і неправильного зберігання навіть багаті вітамінами овочі втрачають свої цінні властивості.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: