Log in
A+ A A-


Як схуднути в животі: 4 перших кроки

Щоб відповісти на запитання «Як схуднути в животі?», необхідно розібратись яку проблему необхідно вирішити в першу чергу. Взагалі для схуднення, в тому числі на животі, потрібно нормалізувати своє харчування. До вашої уваги 4 основних кроки для швидкого схуднення в животі.

Перший крок – регулярний прийом води.

Обов’язково почніть регулярно вживати воду на протязі дня. Найбільш поширеною помилкою людей із зайвою вагою є недооцінювання ролі води в процесах обміну речовин в організмі, а також для утворення енергії, необхідної для роботи мозку. Якщо організм недостатньо отримує води, а постійно отримує тільки їжу, що притаманно більшості людей, то організм починає поступово перестроюватись на їжу, як основне джерело енергії для мозку. Це викликає певну залежність від їжі і ми починаємо поглинати зайве. Дуже часто це може бути щось солоденьке бо висококалорійна їжа швидко насичує наш мозок енергією. Так виникає незрозуміла тяга до солодкого. Так, замінюючи воду їжею, ми отримуємо високу імовірність накопичення зайвого жиру. Тобто, вживаючи регулярно воду, ми забезпечуємо наш мозок необхідною кількістю енергії. При цьому можна не переживати, що води випито забагато. Зайва вода виводиться із сечею, на відміну від зайвої їжі, яка відкладається у вигляді сала.

 

Другий крок – часте харчування невеликими порціями.

Ще одна велика помилка людей із великим животом – вони використовують трьохразове харчування. Зранку наївся до відвалу, в обід наївся, увечері те ж саме. А зараз запам’ятайте важливе правило:  тіло повніє не від частого прийому їжі, а від великої кількості їжі, яку ми з’їдаємо за один раз. При використанні трьохразового харчування, до наступного прийому їжі ми відчуваємо сильний голод, так як давно нічого не їли. Через це ми їмо багато за один раз. Організм засвоює тільки необхідну кількість їжі, а все зайве перетвориться на сало. Далі знову голод і величезний прийом їжі. А ми ж питаємо себе: як схуднути в животі? Тому, для того, щоб організм перестав накопичувати жир, необхідно харчуватися частіше меншими порціями.

 

Третій крок – перейдіть на низькокалорійну їжу.

Їжа, потрапляючи в наш організм, перетворюється на енергію, яка вимірюється калоріями. Якщо ми будемо продовжувати харчуватися висококалорійною їжею, то для забезпечення другого кроку необхідно сильно зменшити розмір порцій їжі. Щоб легше перейти до малих порцій перейдіть на низькокалорійну їжу, якої можна з’їсти трохи більше, при цьому не перебравши зайвих калорій.

Ось деякі рекомендації щодо прийому їжі.

Їжте більше білкової їжі (м’ясо, риба, яйця, бобові) та їжі що містить складні вуглеводи (каші, овочі, фрукти). Скоротіть вживання жирної їжі, так як вона є самою висококалорійною.

Харчуючись правильно, ви не будете голодним і зможете схуднути в животі!

 

Четвертий крок – позбавтесь від перекусів.

Це обов’язковий крок. Ви повинні раз і назавжди позбавитись від перекусів між прийомами їжі. Як це зазвичай відбувається? Ми сидимо, нічого не робимо, ідемо на кухню і шукаємо щось в шафці чи холодильнику: печиво, шоколадку тощо. Або під час перегляду фільму лузаємо насіння. Запам’ятайте, люба їжа – це калорії. Перекус дає нам калорії, які між прийомами їжі нам не потрібні. Відповідно, всі вони перетворяться на зайві кілограми, у першу чергу в животі. Відвикнути від зайвих перекусів вам допоможуть дві речі:

1. Почніть пити воду!

2. Займіться якимись справами!

Ось ми дізнались, як схуднути в животі і які перші кроки необхідно виконати для цього. Тепере можна ознайомитись із вправами для схуднення в животі. Дивіться відео нижче на сторінці:

Media

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: