Log in
A+ A A-


Топ 10 безглуздих і небезпечних способів схуднення

Кожна жінка хоче бути самою красивою, самою стрункою і самою привабливою. І хочемо ми все і одразу. Така наша жіноча природа. У погоні за ідеалом ми готові йти на крайні заходи. Тому існують безглузді і небезпечні способи схуднення. Ми зібрали 10 самих поширених небезпечних способів схуднення.

Небезпечні способи схуднення Небезпечні способи схуднення

1. Обгортання харчовою плівкою, термобілизна. Ви обгортаєте тіло чи зону, де хочете схуднути або просто одягаєте термошорти чи майку. Цим ви створюєте парниковий ефект. Підвищується кровообіг, відкриваються потові залози і виводиться зайва рідина. Ця рідина – це просто вода, яка виділилась у вигляді поту. І, навіть, якщо ставши на вагу ви замітите незначне схуднення на 300–500 грамів, то після першої склянки води все повернеться до початкового стану. Нажаль сало не топиться від парникового ефекту.

2. Пігулки, чаї, трави, ягоди. Швидке схуднення за рахунок чудодійних компонентів, які входять до складу пігулок, чаїв і т.п. – це омана. Інколи пігулки для схуднення можуть дати короткочасний ефект, за рахунок речовин, які зменшують ваш апетит або просто виводять зайву рідину з організму. У більшості випадків, як тільки ви припиняєте прийом чудо-ліків, ваша вага повертається на попередній рівень. При цьому такі препарати мають купу побічних ефектів: від підвищеного артеріального тиску, до летальних випадків. Також може бути привикання до цих пігулок або залежність від них.

3. Креми і косметичні засоби. Яскраві рекламні буклети із стрункими дівчатами спонукають нас до покупок косметичних засобів, які у короткий термін і без зайвих зусиль зроблять нашу фігуру близькою до ідеалу. Але насправді, любий крем чи інший косметичний засіб може бути лише доповненням до тренувань і правильного харчування. Навіть самий дорогий і елітний крем не позбавить вас навіть від 1 граму жиру тому, що ваш організм сам повинен його спалити. А зможе це він зробити тільки за допомогою тренувань та правильного харчування.

4. Клізма. Ви можете почути, що клізма – це самий доступний і ефективний засіб для схуднення. За допомогою нього ви зможете скинути 15 кілограмів і очистите організм від шлаків та токсинів. Насправді клізму винайшли для людей, які страждають від запорів. Якщо часто робити клізму, то ви заробите собі запор. Також порушите мікрофлору кишечника і вимиєте багато корисних речовин, які потім дуже важко відновити.

5. 25 кадр. Ця методика пропагується вже досить давно. І навколо неї ходить дуже багато пліток. Суть її в тому, що за допомогою 25 кадру в підсвідомість людини заноситься інформація, яка ніби то впливає на процес схуднення. Насправді, якби це було ефективно, то у світі уже б не було людей із зайвою вагою. Придбавши такий диск, ви швидше посадите собі зір, ніж скинете зайві кілограми.

6. Електростимулятори. Це такі апарати, які впливають на тіло людини за допомогою електричного струму і допомагають нам схуднути, а на деяких ділянках, навіть, «качати» м’язи. Хоча ці прибори оправдано застосовуються медиками у фізіотерапії, вони повністю даремні для схуднення. Навіть не порівнюйте заняття у тренажерному залі із цим слабеньким потрушуванням вашого сальця.

7. Блювання. Простий і абсолютно безкоштовний метод схуднення – викликання блювання. Для багатьох молодих дівчат це стає буквально панацеєю. З’ївши порцію улюбленої їжі, запивши її водою, вони йдуть у дамську кімнату і виходять звідти щасливими. Адже зайві калорії не встигли засвоїтись. Якщо привчити організм до такого процесу, то навіть маленький шматочок улюбленої їжі буде викликати блювання. Такий рефлекс. І разом з їжею у такий спосіб ви будете виводити з організму всі вітаміни і мінерали.

8. Ліпосакція. Це всім знайома процедура по корекції фігури і ваги. Через отвори у вашій шкіри вставляється тоненька трубка і нею рухають вгору-вниз, щоб зруйнувати шари жиру. Потім жир витягують через цю трубку. Але зловживання такими процедурами автоматично приводить вас у зону ризику онкозахворювань. І не завжди результат виглядає гладко у прямому розуміння цього слова. Після процедури ви можете виявити шрами, рубці, синяки. У тих зонах, де викачувався жир можуть утворитись западини або горби.

9. Кільце на шлунок. Ціль операції – різке зменшення об’єму вживання їжі, що досягається накладанням бандажу, такого кільця, на верхню частину шлунку. Люба операція – це вже небезпечно. Так само і у даному випадку. А після операції ви можете отримати неприємні відчуття в животі чи, навіть, внутрішню кровотечу.

10. Паразити. Цей спосіб передбачає приймання двох капсул. Одну із паразитами, а іншу, через деякий час, із отрутою, для їх знищення. Перш за все необхідно чітко усвідомити, з наслідками переїдання паразит нічого не вдіє. Тобто він працює за рахунок поїдання вашого тіла і потихенько отруює ваш організм продуктами своєї життєдіяльності. Цей черв’як не накидається на шоколадку, яку ви щойно з’їли. Він їсть любительку шоколаду.

Хочу зазначити, що жінки застосовують перелічені методи схуднення через лінощі. Вони лінуються працювати над собою, не можуть врегулювати своє харчування.

Дівчата, якщо ви задумали застосовувати один з перелічених небезпечних і безглуздих способах схуднення – будь-ласка ЗУПИНІТЬСЯ!!! Подумайте про своє здоров’я. І, якщо ви взнаєте, що хтось із ваших подруг хоче застосувати ці методи – зупиніть їх!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: