Log in
A+ A A-


Якщо ви все ж таки закурите

У такі моменти не потрібно зневірятися. Багато людей зривалися, але це тільки подвоювало їх рішучість кинути палити, що їм і вдавалося. Необхідно просто витягувати уроки з особистого досвіду.

Проаналiзуйте, чому ви закурили. Чи є це наслідком недостатньої підготовленості? Чи втратили ви пильність? Можливо, це була дійсно стресова ситуація, а ви забули, як контролювати ці ситуації і як розслаблятися?
А чи не можна було уникнути цієї ситуації? Можливо, ви були втомленими, роздратованими, незадоволеними собою? Подумайте про все це і ухваліть для себе рішення, як поводитися в майбутньому.

Будьте упевнені в тому, що це випадковий зрив. Немає сумнівів в тому, що ви достатньо сильні, щоб кинути палити, і тоді упевненість повернеться до вас. Не втомлюйтеся повторювати собі, що все увінчається успіхом і повертайтеся до своєї програми припинення куріння, як ні в чому не бувало. І що важливіше - пам’ятаєте про те, що, закуривши сигарету, ви зовсім не стали невдахою, невдачливим.

Аби збільшити вірогідність успіху в перші важкі дні, необхідно постійно пам’ятати про двох завзятих ворогів: надмірній упевненості і самовдоволенні. Знадобиться близько року, щоб можна було назвати себе людиною що не палить. Немає сумніву, що найважчий час - перший тиждень. Якщо вам вдасться успішно справитися із спокусою закурити в перший тиждень, то можна сказати, що на 90% ви - некурящі.
Тому радійте своїм досягненням, але не розслабляйтеся і не втрачайте пильності.

Кинути палити ніколи не пізно. Навіть якщо ви більше 90 років не розлучалися із цигаркою. Це на практиці доказала 102-літня Уеслі Ленглі із Великобританії. Її стаж паління розпочався ще з Першої світової війни. Таким чином тоді багато людей боролись зі стресом. Що ж спонукало довгожительницю кинути палити. Виявляється, що у мадам Ленглі став погіршуватися зір. І вона боїться, що незабаром може не рогледіти пачки цигарок. Тому вирішила уже зараз позбавити себе від болісних пошуків тютюнових виробів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: