Log in
A+ A A-


Осінь без застуд: 5 простих кроків

Після сонячного літа наступить похмура осінь із властивими їй перепадами температур і холодними дощами. Як же не застудитись у цей перехідний період і допомогти організму переналаштуватись на холодну пору року? Достатньо дотримуватись п'яти простих кроків.

Крок 1. Не можна нехтувати сніданком. Адже голодний організм є ослабленим і вразливим до різноманітних вірусів, яких в осінню пору дуже багато в людних місцях. Навіть, якщо немає часу на повноцінний сніданок, то випийте хоча б кружку чаю. У застуди в такому випадку буде вдвічі менше шансів.

Крок 2. Займайтеся ранковою зарядкою. Недавні дослідження доказали, що м'язи, які знаходяться в тонусі, сприяють утворенню речовин, що підвищують імунітет.

Крок 3. Грійте ніс. В холодному носі сповільнюється рух слизу і білих кров'яних тілець, що стоять на сторожі здоров'я і боряться з інфекціями.

Крок 4. Займайтеся сексом не рідше двох разів на тиждень. Вчені зі штату Пенсільванія довели, що люди, які займаються сексом не рідше двох разів на тиждень дуже рідко застужуються. У їхній крові рівень імуноглобуліну на 30% більше середнього.

Крок 5. Перед сном пийте тепле молоко з медом або просто з'їжте ложку меду. Це допоможе прокинутись здоровим.

 

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: