Log in
A+ A A-


Догляд за орхідеями

Догляд за орхідеями - це тема, яка цікавить багатьох господинь. Тому коротко розкажу, як правильно доглядати за цими красунями. Орхідея – це рослина, яка любить світло. Але ця квітка не може переносити яскравого обіднього світла і прямого сонячного проміння. Тому рослину потрібно покласти на східному або західному підвіконні та забезпечити квітці додаткове освітлення.

Догляд за орхідеями Догляд за орхідеями

Такі рослини, як орхідеї полюбляють тепло, тому нормальна для них температура це +20-21 С. Також треба уникати перепаду температур. Відчутний перепад температур є основною умовою квітування орхідеї. Не забувайте полити орхідею,але коли температура зменшується полив потрібно збавити, а відповідно при збільшенні – збільшити. Потрібно звернути увагу, що більша половина орхідей полюбляють тепло. І лише 20% полюбляють холод. Найголовніше у кімнаті де стоїть орхідея - це звичайно світло.

Догляд за орхідеями: основні правила

Від чого залежить здоров'я орхідеї?
Коли світла замало - квітка може загинути від недостачі живлення. А якщо світла забагато, то квітка почне жовтіти та загине.

Якою водою потрібно поливати орхідею?
По-перше вода має бути м'якою, а по-друге вода має бути без будь-яких додатків та осаду. В загальному, орхідеям більш  звичним є сухий ґрунт чим вологий. Поливати орхідею потрібно тільки тоді коли грунт, у якому росте орхідея просохне цілком. І робити це лише раз в тиждень. Тому, що ґрунт не зможе просохнути так швидко. Також потрібно проводити таку процедуру, як душ для листочків. Для цього потрібно покласти горщик з рослиною в посудину і поливати 5-10 хв літньою водою.

Догляд за орхідеями не передбачає нічого складного. Тому, що ці рослини не вибагливі. Орхідеї не приносять шкоди. Іноді потрібно промивати коріння, яке виступило з горщика.Таку процедуру необхідно повторювати хоча б раз на місяць.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями: