Мед: користь та шкода
Мед – безцінний подарунок природи. Про його цілющі властивості людству відомо давно. Древні єгиптяни лікували ним рани, використовували його у косметології. Піфагор вважав мед джерелом свого довголіття. Перській філософ, поет та лікар Авіценна радив приймати мед для покращення травлення та пам’яті. В Київській Русі ним лікували кашель, застуду, виснаження та анемію.
- Опубліковано в Здоров'я